• 1 z 3
 

Flitrová měnící se nášivka - Motýl menší

 

Flitrová měnící se nášivka ve tvaru motýla.

Cena za kus

Rozměr 16 cm x 12 cm

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 55 Kč
Ušetříte 5 Kč (–9 %)
50 Kč
Kód produktu 2718
Kategorie NÁŠIVKY A APLIKACE
Položka byla vyprodána...
 

Popis: Flitrová reverzibilní, tedy měnící se nášivka ve tvaru motýla, středně velká. Nášivka je celá pokrytá flitry, které se po přejetí rukou otočí a tak se změní barva a někdy i motiv obrázku na nášivce. Rozměr nášivky je 16 cm x 12 cm. Velký hit mezi malými a velkými slečnami. Cena za kus.

Postup našití: Nášivku lze snadno přišít po obvodu v řadě malých napevno našitých flitrů. Nesmíte prošít otočné flitry, přestaly by se otáčet! Někdy je v průběhu šití nutno větší otočné flitry překlopit do opačného směru, aby jste se dostali těsně ke kraji do řady malých napevno našitých flitrů a nešili mimo ně. Po otočení flitrů by to bylo vidět, že nášivka není celá našitá přesně po obvodu. Nášivku je možné obstřihnout z podkladového materiálu před našitím, nebo až po něm, jak to komu vyhovuje. Pokud ji obstřiháváte po našití, doporučuji malé zahnuté nůžky, které budete stále držet zahnutím nahoru, aby jste omylem nestřihli do oděvu.

Použití: Nášivka je díky velikosti vhodná na našití na tričko nebo šaty, nebo na velkou tašku a kabelku. Oblečení s našitým obrázkem perte vždy s nášivkou otočenou dovnitř, nejlépe v ruce, nebo alespoň v ochranném pytlíku na praní, maximálně na 40 °C.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: