• 1 z 2
 

Flitrová měnící se nažehlovačka - Srdce stříbrnoružové

 

Měnící se flitrová nažehlovačka ve tvaru Srdce. Rozměr 15 x 15 cm.

Cena za kus

Dostupnost Na dotaz
55 Kč
Kód produktu 3332
Kategorie NAŽEHLOVAČKY, NÁŠIVKY, ZÁPLATY
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis: Flitrová reverzibilní, tedy měnící se nažehlovačka ve tvaru Srdce. Nášivka je celá pokrytá flitry, které se po přejetí rukou otočí a tak se změní barva na nášivce. Velký hit mezi malými a velkými slečnami. Průměrná velikost nášivky 15 x 15 cm. Cena za kus.

Postup našití:  Nažehloavčku nažehlíme přes pečící papír, nebo bavlněné plátno. Doporučujeme přišít po obvodu při kraji flitrů na podkladovém materiálu. Pozor nesmíte prošít flitry, přestaly by se otáčet! V průběhu šití je nutno otočné flitry překlopit do opačného směru, aby jste se dostali těsně ke kraji flitrů. Jinak by po otočení flitrů bylo vidět, že nášivka není celá našitá přesně po obvodu. Podkladový materiál nášivky je možné obstřihnout na požadovanou a potřebnou šíři před našitím, nebo až po něm, jak to komu vyhovuje. Pokud ji obstřiháváte po našití, doporučuji malé zahnuté nůžky, které budete stále držet zahnutím nahoru, aby jste omylem nestřihli do oděvu.

Použití: Nažehlovačka je díky velikosti vhodná na našití na tričko nebo šaty, nebo na velkou tašku a kabelku. Oblečení s našitým obrázkem perte vždy s nášivkou otočenou dovnitř, nejlépe v ruce, nebo alespoň v ochranném pytlíku na praní, maximálně na 40 °C.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: