Flitrová měnící se nášivka malá - Lebka

Cena za kus

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Kód: 2058
45 Kč
Flitrová měnící se nášivka malá - Lebka

Popis: Flitrové reverzibilní, tedy měnící se nášivky malé ve tvaru lebky, rozměr nášivky je 9.5 x 7.5 cm. Nášivka je celá pokrytá flitry, které se po přejetí rukou otočí a tak se změní barva z černé na stříbrnou. Tato nášivka je pokrytá vrstvou na nažehlení, ale i tak je nutné ji přišít, aby držela. Velký hit mezi dětmi. Díky tvaru se velmi snadno našívá.

Postup našití: Nášivka je na spodní straně pokrytá vrstvou lepidla k nažehlení. Nášivku položte flitry nahoru, překryjte plátnem, plenou nebo pečícím papírem. Nažehlujte žehličkou nastavenou na 140°C cca 10-20 s. V případě potřeby opakujte. Poté je nášivku potřeba po obvodu přišít jinak se odlepí. Pozor šijte pouze na podkladovém materiálu nášivky, nesmíte prošít flitry, přestaly by se otáčet.

Použití: Nášivka je díky velikosti vhodná na našití na tričko i menších velikostí, nebo na tašku a kabelku. Oblečení s našitým obrázkem perte vždy s nášivkou otočenou dovnitř, nejlépe v ruce, nebo alespoň v ochranném pytlíku na praní, maximálně na 40 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty