Dárkový balíček zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Singer Overlock 14SH754

 

Čtyřnitný overlock s mechanickým ovládáním, volným ramenem a snadnou regulací napětí nitě vhodný zejména pro začátky domácího šití. 

Dostupnost Na dotaz
5 490 Kč
Kód produktu 915
Značka Singer
Kategorie SINGER
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Popis: Tento čtyřnitný overlock se vyznačuje zejména snadným a jednoduchým ovládáním. Diferenciální podávání nitě zajistí rovný steh a zabrání nechtěnému řasení švu na velmi jemných materiálech. Diferenciál lze obrátit do proti směru, čímž naopak docílíme pravidelného řasení a vlnovitý efekt. 
Počet nití používaných k šití lze měnit během samotného šití od 2 po 4. Stroj obsahuje 6 druhů stehů s možností dekorativního lemování. Možnost šití ruličkového lemu bez měnění desky. Regulace délky stehu 1.0 - 4.0 mm a šířka 3.0 - 6.7 mm. Rychlost šití až 1300 s/min. Pro výměnu přítlačných patek je zde použit systém Snap-on, který zajistí rychlou a snadnou výměnu. Dále kolečko pro pomalé ruční šití  a manipulaci se strojem. Navíc praktické barevné označení ovladačů napětí nití ulehčující orientaci při navlékání a ovládání stroje. Stroj je také ideální pro začišťování lemů  a pro zkušenější švadleny po vyřazení funkce odřezu látky i pro šití rukávů. 

Příslušenství ke stroji:
Sada jehel
Šroubovák menší
Pinzeta
Konvertor

tabulka 14SH

  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.