Tip Dárkový balíček zdarma Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Singer Heavy Duty 4432

Neohodnoceno
 

Šicí stroj Singer Heavy Duty 4432 je klasický domácí šicí stroj určený především pro běžné domácí šití a i začínající švadleny. V základní nabídce obsahuje 32 stehů, včetně stehu overlockového, strečového, prošívacího a ozdobného. Jednokroková knoflíková dírka.

Dostupnost 3 - 5 dní
6 499 Kč
   
Kód produktu 871
Značka Singer
Kategorie SINGER
Záruka 2 roky
 

Popis: Tento šicí stroj s celokovovou konstrukcí se vyznačuje tichým chodem a dlouhou životností. V základní nabídce má 32 stehů (6 základních, 11 dekorativních, 5 pružných a 1-kroková knoflíková dírka). Poloautomatický navlékač nitě pomůže provléct nit během okamžiku. Plynulé nastavení délky (4-4.5 mm) a šířky stehu (4.6-5.0 mm) Vám umožní každý steh přizpůsobit šitému materiálu. Automatická spojka k rychlému a snadnému navíjení cívky spodní nitě. Rychloupínací systém Snap-on výměny šicích patek - patku vyměníte během chvíle a bez nutnosti šroubování. Stroj obsahuje horizontální rotační magnetický chapač s integrovaným antiblokem, který zabraňuje zaseknutí nitě. Stroj obsahuje průhledný kryt chapače, díky němu máte stále přehled o stavu spodní nitě. 
Automatická knoflíková dírka v jednom cyklu bez přepínání. Dírka se ušije přesně na rozměr knoflíku pro který je určena. Na tomto stroji je možné ozdobné šití dvojjehlou. Osvětlení pracovní plochy je samozřejmostí. Rychlost šití lze plynule regulovat. Maximální rychlost šití až 1100 stehů/min.

 

Příslušenství v ceně stroje: 
Univerzální patka (na stroji)
Zipová patka
Patka k šití knoflíkových dírek
Patka na přišívání knoflíků
Páráček
Štěteček
Vodítko
Sada jehel
Krytka špulky nitě malá a velká
Cívka na spodní nit (3 ks)
Šroubovák
Druhý kolík špulky nitě
Plstěný kotouček
Měkký kryt

tabulka heavy duty 4432

  

Hmotnost 6.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.