Flitrová měnící se nášivka - Hvězda černozlatá

Cena za kus

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024
Kód: 3842
70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Flitrová měnící se nášivka - Hvězda černozlatá
hvezda zlata srdce
Novinka

Popis: Flitrova reverzibilní, tedy měnící se nášivka ve tvaru hvězdy. Nášivka je celá pokrytá flitry, které se po přejetí rukou otočí a tak se změní barva a někdy i motiv obrázku na nášivce. Velký hit mezi malými a velkými slečnami. Průměrná velikost nášivky je 22 cm.

Postup našití: Nášivku lze snadno přišít po obvodu v řadě malých napevno našitých flitrů. Někdy je v průběhu šití nutno větší otočné flitry překlopit do opačného směru, aby jste se dostali těsně ke kraji do řady malých napevno našitých flitrů a nešili mimo ně. Po otočení flitrů by to bylo vidět, že nášivka není celá našitá přesně po obvodu. Nášivku je možné obstřihnout z podkladového materiálu před našitím, nebo až po něm, jak to komu vyhovuje. Pokud ji obstřiháváte po našití, doporučuji malé zahnuté nůžky, které budete stále držet zahnutím nahoru, aby jste omylem nestřihli do oděvu.

Použití: Nášivka je díky velikosti vhodná na našití na tričko nebo šaty, nebo na velkou tašku a kabelku. Oblečení s našitým obrázkem perte vždy s nášivkou otočenou dovnitř, nejlépe v ruce, nebo alespoň v ochranném pytlíku na praní, maximálně na 40 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

nažehlovavcí obrázek ptáček s květy malý 6729
lebka cernobila
Novinka
57,85 Kč bez DPH
70 Kč
3774
psi stopy mini
Český výrobek
45,45 Kč bez DPH
55 Kč
7041
hvězda flitrová barevná
10,74 Kč bez DPH
13 Kč
3886
kralovsky jednorozec
Český výrobek
45,45 Kč bez DPH
55 Kč
7989