Doprava na PPL výdejní místa jen za 45 Kč

Záruční servis

Vážení zákazníci,

jsme oficiální a autorizovaní prodejci šicích strojů Lada, Brother, Merrylock, Pfaff, Husqvarna Viking, Texi a Singer. Proto je u nás prodloužená záruka na všechny tyto značky samozřejmostí. Záruční opravy řešíme přímo u jednotlivých výrobců nebo výhradních dodavatelů. Proto je vše vyřízeno rychle, obvykle dříve než v zákonné lhůtě 30 dní. Oprava je kvalitní díky práci profesionálních techniků a využití kvalitních náhradních dílů. 

Značka Lada - záruka 5 let*
Značka Brother - záruka 3 roky
Značka Merrylock - záruka 2 roky
Značka Pfaff - záruka 2 roky
Značka Husqvarna Viking - záruka 2 roky
Texi - záruka 3 roky


* Značka Lada nabízí prodlouženou 5letou záruku, v průběhu které v případě potřeby vyzvedne stroj na Vaší adrese kurýr přepravní společnosti a stroj doručí do servisního centra v Olomouci. Zde stroj v co nejkratší lhůtě (většinou do týdne) opraví a Vám odešlou zpět na Vaší adresu.  


Rádi Vám poradíme s výběrem a vysvětlíme Vám vše, co budete potřebovat, abyste si mohli vybrat nejvhodnější šicí stroj pro Vás.


Praktické informace:

  • Záruční doba běží od převzetí zboží.
  • Do záruční doby se nepočítá doba od reklamace zboží až do doby, kdy je kupující povinen po skončení záruční opravy zboží převzít.
  • Dojde-li k výměně zboží za nové začíná běžet záruční doba znovu od začátku, od převzetí nového zboží,
  • Na dárky ke zboží nelze výše uvedené uplatnit.
  • Ze zákona je spotřebitel oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí. Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí.

Kupující spotřebitel má dále nárok na 2letou záruční dobu na nákup zboží nebo na prodlouženou záruku, pokud jí jednotlivé značky nabízejí. Avšak kupující, který při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, má nárok pouze na 1letou záruční dobu na nákup zboží.