Doprava na PPL výdejní místa jen za 45 Kč

Flitrová měnící se nášivka - Hvězda velká 2

Kód: 3020
65 Kč 53,72 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Flitrová měnící se nášivka ve tvaru hvězdy.

Průměrná velikost nášivky 24 x 24 cm.

Cena za kus

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis: Flitrová reverzibilní, tedy měnící se nášivka ve tvaru hvězdy. Nášivka je celá pokrytá flitry, které se po přejetí rukou otočí a tak se změní barva na nášivce. Velký hit mezi malými a velkými slečnami. Průměrná velikost nášivky 24 x 24 cm. Cena za kus.

Postup našití:  Nášivku lze přišít po obvodu při kraji flitrů na podkladovém materiálu. Pozor nesmíte prošít flitry, přestaly by se otáčet! V průběhu šití je nutno otočné flitry překlopit do opačného směru, aby jste se dostali těsně ke kraji flitrů. Jinak by po otočení flitrů bylo vidět, že nášivka není celá našitá přesně po obvodu. Podkladový materiál nášivky je možné obstřihnout na požadovanou a potřebnou šíři před našitím, nebo až po něm, jak to komu vyhovuje. Pokud ji obstřiháváte po našití, doporučuji malé zahnuté nůžky, které budete stále držet zahnutím nahoru, aby jste omylem nestřihli do oděvu.

Použití: Nášivka je díky velikosti vhodná na našití na tričko nebo šaty, nebo na velkou tašku a kabelku. Oblečení s našitým obrázkem perte vždy s nášivkou otočenou dovnitř, nejlépe v ruce, nebo alespoň v ochranném pytlíku na praní, maximálně na 40 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: