Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.
Nastavení
Souhlasím
Přejít na obsah
⚪Máte dotaz? Zavolejte mi, každý den od 8:00-18:00 hodin na telefon +420 773 646 880 ⚪
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
773 646 880
info@sazo.cz
Obchodní podmínky
Podmínky ochrany osobních údajů
Doprava a platba
Zpětný odběr elektrozařízení
Záruční servis
Reklamace a vrácení zboží
Reklamační formulář
Garance kvality
Odborné poradenství
Moje objednávka
Zákonná záruka
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Kategorie
Blog ze světa šití
Fotonávody
Záruční servis
Doprava a platba
Napište nám
Kontakty
Hodnocení obchodu
Moje objednávka
TIPY NA DÁRKY
PRO DĚTI
DÁRKY PRO MANINKY A BABIČKY
PRO TATÍNKY A DĚDEČKY
DÁRKOVÉ SADY
DÁRKOVÉ POUKAZY
ŠICÍ STROJE
ŠICÍ STROJE DO 6000 KČ
OVERLOCKY
COVERLOCKY
AKCE NA ŠICÍ STROJE
ŠICÍ STROJE S PEVNÝM KRYTEM
DĚTSKÉ ŠICÍ STROJE
LADA ŠICÍ STROJE
BROTHER ŠICÍ STROJE
JANOME ŠICÍ STROJE
MERRYLOCK ŠICÍ STROJE
HUSQVARNA VIKING ŠICÍ STROJE
TEXI ŠICÍ STROJE
PŘÍSLUŠENSTVÍ K ŠICÍM STROJŮM
PATKY K ŠICÍM STROJŮM
JEHLY STROJOVÉ
PŘÍDAVNÉ STOLKY K ŠICÍM STROJŮM
CÍVKY
TAŠKY A KUFRY NA STROJ
OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ K ŠICÍM STROJŮM
ČIŠTÉNÍ STROJE
PROGRAMY APLIKACE
TEXTILNÍ GALANTERIE
NAŽEHLOVAČKY, NÁŠIVKY, ZÁPLATY
JEHLY
ŠPENDLÍKY
NITĚ
KOVOVÁ GALANTERIE
PLASTOVÁ GALANTERIE
KRAJKY
STUHY
PRÝMKY
ŠIKMÉ PROUŽKY
PRUŽENKY - GUMY
SUCHÉ ZIPY
ŠŇŮRY A PROVÁZKY
KNOFLÍKY A ZAPÍNÁNÍ
TŘÁSNĚ A STŘAPCE
POPRUHY
KEPROVKY A TECHNICKÉ STUHY
ZIPY - ZDRHOVADLA
OSTATNÍ GALANTERIE
VLIZELÍN ZAŽEHLOVACÍ
BRZDIČKY A KONCOVKY
VÝPLNĚ
KREJČOVSKÉ POTŘEBY
NŮŽKY
KLEŠTĚ NÝTOVACÍ A DĚROVACÍ
METRY A PŘÍLOŽNÍKY
FIXY A KŘÍDY
KREJČOVSKÉ A SVINOVACÍ METRY
KLIPY KREJČOVSKÉ
LEPIDLA NA TEXTIL
OSTATNÍ KREJČOVSKÉ POTŘEBY
PODLOŽKY ŘEZACÍ A ŽEHLÍCÍ
ŘEZACÍ KOLEČKA
KAZETY A TAŠKY NA ŠITÍ
KAZETY NA ŠITÍ
TAŠKY NA ŠICÍ POTŘEBY
KREJČOVSKÉ PANNY
REFLEXNÍ PRVKY
TKANIČKY REFLEXNÍ
PŘÍVĚSKY REFLEXNÍ
NAŽEHLOVACÍ OBRÁZKY REFLEXNÍ
NAŽEHLOVAČKY VYŠÍVANÉ REFLEXNÍ
NÁŠIVKY REFLEXNÍ
REFLEXNÍ PÁSKY
REFLEXNÍ NÁLEPKY/SAMOLEPKY
ODĚVY BEZ POTISKU
TRIČKA
KŠILTOVKY A OSTATNÍ
PRO MAZLÍČKY
POPRUHY, STUHY, ŠŇŮRY
KARABINY, PRŮVLEKY, POLOKROUŽKY
REFLEXNÍ PRVKY
OSTATNÍ
BIŽUTERIE
PŘÍVĚSKY A BIŽUTERNÍ KOMPONENTY
OSTATNÍ
DOPLŇKY DO VLASŮ
POUZDRA A PENÁLY
ROLNIČKY, ZVONEČKY
ANDĚLÉ, VÍLY, SKŘÍTCI - RUČNÍ VÝROBA
ČERTÍCI - RUČNÍ VÝROBA
ZÁLOŽKY DO KNIHY
VÝPRODEJ
Přihlášení
Více
Domů
/
TEXTILNÍ GALANTERIE
/
NAŽEHLOVAČKY, NÁŠIVKY, ZÁPLATY
/
NAŽEHLOVACÍ ZÁPLATY
/
ZÁPLATY OVÁLNÉ
ZÁPLATY OVÁLNÉ
Nejprodávanější
Nažehlovací záplaty riflové s 3D puntíky 5,8 x 7 cm
Na dotaz
1053/1
9 Kč
(7,44 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty Jeans ovály, černé, 13.5 x 9.5 cm, 2ks
Skladem
(5 ks)
11536
28 Kč
(23,14 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty maskáčové ovály
Skladem
(6 ks)
4415
26 Kč
(21,49 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty Jeans ovály, tmavě modré, 13.5 x 9.5 cm, 2ks
Skladem
(10 ks)
591/142
28 Kč
(23,14 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty Jeans ovály, středně modré, 13.5 x 9.5 cm, 2ks
Skladem
(10 ks)
591/143
28 Kč
(23,14 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty riflové s potiskem
Skladem
(23 ks)
1050/1
12 Kč
(9,92 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty ovály růžová
Skladem
(4 ks)
4477
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty ovály tmavě modrá
Skladem
(10 ks)
4475
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty riflové ovály, tmavě modré, 18x13, 2ks
Skladem
(3 ks)
7425
35 Kč
(28,93 Kč bez DPH)
Nažehlovací záplaty ovály tmavě zelená
Skladem
(2 ks)
5495
24 Kč
(19,83 Kč bez DPH)
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
47
položek celkem
Výpis produktů
Novinka
Nažehlovací záplaty riflové, tmavě šedé, 10.8x9.8cm, 2ks
Skladem
(3 ks)
26,45 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
16 Kč / 1 ks
Detail
591/182
Nažehlovací záplaty riflové, světle šedé, 10.8x9.8cm, 2ks
Skladem
(3 ks)
26,45 Kč bez DPH
32 Kč
Měrná cena:
16 Kč / 1 ks
Detail
591/181
Novinka
Nažehlovací záplaty ovály tmavě šedá
Skladem
(8 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Detail
591/180
Novinka
Nažehlovací záplaty riflové ovály, šedé 18x13 cm, 2ks
Skladem
(3 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 1 ks
Detail
591/148
Novinka
Nažehlovací záplaty riflové ovály, světle šedé 18x13 cm, 2ks
Skladem
(2 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 1 ks
Detail
591/147
Novinka
Nažehlovací záplaty Jeans ovály, středně modré, 13.5 x 9.5 cm, 2ks
Skladem
(10 ks)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 1 ks
Detail
591/143
Novinka
Nažehlovací záplaty Jeans ovály, tmavě modré, 13.5 x 9.5 cm, 2ks
Skladem
(10 ks)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 1 ks
Detail
591/142
Novinka
Nažehlovací záplaty Jeans ovály, černé, 13.5 x 9.5 cm, 2ks
Skladem
(5 ks)
23,14 Kč bez DPH
28 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 1 ks
Detail
11536
Nažehlovací záplaty ovály tyrkysová
Skladem
(5 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Detail
9975
Novinka
Nažehlovací záplaty glitter 8.5 x 11.5 cm
Skladem
(9 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 1 ks
Detail
zlatá
+ další
10406/STR
Novinka
Nažehlovací záplaty riflové s kytičkami, 6.8 x 8.5 cm
Skladem
(10 ks)
9,92 Kč bez DPH
12 Kč
Měrná cena:
6 Kč / 1 ks
Detail
9852
Český výrobek
Nažehlovací záplaty ovály světle zelená
Skladem
(3 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Detail
9569
Český výrobek
Nažehlovací záplaty ovály světle modrá
Skladem
(4 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Detail
7692
Český výrobek
Nažehlovací záplaty ovály vínové
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Detail
7691
Český výrobek
Nažehlovací záplaty ovály smetanová
Skladem
(4 ks)
19,83 Kč bez DPH
24 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 1 ks
Detail
7690
Český výrobek
Nažehlovací záplaty riflové ovály, světle modré, 18x13 cm, 2ks
Skladem
(3 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 1 ks
Detail
7427
Český výrobek
Nažehlovací záplaty riflové ovály, středně modré 18x13 cm, 2ks
Skladem
(3 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 1 ks
Detail
7426
Český výrobek
Nažehlovací záplaty riflové ovály, tmavě modré, 18x13, 2ks
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
28,93 Kč bez DPH
35 Kč
Měrná cena:
17,50 Kč / 1 ks
Detail
7425
Ovládací prvky výpisu
Načíst 18 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 1 z 3.
1
3
47
položek celkem
Nahoru
GARANTUJEME KVALITU
... produkty pečlivě vybíráme a sami testujeme
PORADÍME, NEJEN PRODÁVÁME
... rádi Vám pomůžeme vybrat to nejlepší pro Vás
ZÁRUKA A SERVIS
...plná záruka, záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí
HEUREKA HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ
....100% spokojených zákazníků